دنیای قهوه

راهنمای خرید پودر قهوه اسپرسو

راهنمای خرید قهوه
راهنمای خرید قهوه

کم پیش می‌آید نوشیدنی بتواند با یک فنجان قهوه اسپرسو رقابت کند: کرما اسپرسو (Espresso Crema)، طعم بی‌نظیر و کافئین بالا در یک فنجان کوچک بی‌رقیب است. خرید قهوه یا سفارش آنلاین قهوه خیلی ساده و سر راست به نظر می‌رسد اما نکاتی وجود دارد که هنگام خرید قهوه اسپرسو باید به آن توجه کرد تا از نوشیدن قهوه اسپرسو پشیمان نشویم. در این یادداشت هر چیزی را که لازم است درباره خرید قهوه بدانید، توضیح می‌دهیم.

مشخصات بهترین قهوه اسپرسو چیست؟

قبل از خرید قهوه اسپرسو یا سفارش آنلاین لازم است به این نکته دقت کنید که قهوه اسپرسو ایده‌آل چه ویژگی‌هایی دارد و آن‌ها را کنترل کنید. 5 تا از مهم‌ترین خصوصیت قهوه اسپرسو به طور خلاصه موارد زیر است:

  • دانه قهوه مناسب اسپرسو: بهترین گزینه ترکیبی از دانه‌های عربیکا و روبوستا باکیفیت است که در بین دانه‌های عربیکا و روبوستا؛ برزیل، پرو و ویتنام جز بهترین‌ها هستند.
  • آسیاب مناسب اسپرسو: آسیابی که برای قهوه اسپرسو استفاده می شود باید کاملاً یکدست و اندازه‌ای نه خیلی ریز و نه خیلی درشت داشته باشد. پودر قهوه اسپرسو میکس دیسترو با دستچین بهترین دانه‌ها و آسیاب مناسب بافتی کاملا یکدست و مناسب اسپرسو دارد.
  • رست مناسب اسپرسو: اگر دنبال اسپرسو با تلخی بالا هستید بهتر است از رست مدیوم دارک و دارک استفاده کنید و اگر دنبال عطر بالای قهوه مهم‌ترین ملاک شماست از رست مدیوم لایت و لایت استفاده کنید. برای سفارش آنلاین خرید قهوه حتما به چارت حسی قهوه‌ها توجه کنید تا از طعم و کیفیت قهوه نهایت لذت را ببرید.
  • عصاره گیری اصولی اسپرسو: برای اینکه اسپرسو خوش طعم داشته باشید باید 8 تا 10 گرم پودر قهوه داخل پرتافیلتر بریزید و به مدت 5 تا 7 ثانیه عصاره‌گیری کنید. اگر دستگاه اسپرسوساز ندارید، با موکاپات قهوه خود را دم کنید.
  • سرو صحیح و ایده‌آل: شما بسته به سلیقه خود می‌توانید اسپرسو را به شکلی که دوست دارید سرو کنید. از بین انواع قهوه اسپرسو، دوپیو، ریسترتو، آمریکانو، لانگ بلک و لاته انتخاب شما کدام است.
خرید انواع قهوه - قهوه اسپرسو
 • دانه قهوه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

در وهله اول دانه قهوه مناسب باید از بهترین مزارع قهوه جهان دستچین شود و بعد به صورت اصولی و زیرنظر متخصصینی ماهر رست و بسته‌بندی شود تا قهوه‌ای که به دست شما می‌رسد عطر و طعم قهوه تازه‌برشت را داشته باشد. دیسترو با هنر دستانی ماهر و ماشین آلات بروز نهایت تلاش و دقتش را در این زمینه می‌کند.

سفارش قهوه دیسترو

شما می‌توانید انواع قهوه اسپرسو دیسترو را از طریق سایت سفارش دهید. اگر دوست دارید شروعی پرانرژی برای صبح داشته‌ باشید قهوه میکس اسپرسو دیسترو با ترکیب عربیکا و ربوستا کافئین اسپرسو مدنظر شماست. البته دیسترو  قهوه اسپرسو 100درصد عربیکا دیسترو هم دارد که کافئین کم‌تر و اسیدیته بالاتری و قهوه غلیظ‌تری دارد.

اگر از سایت دیسترو قهوه سفارش می‌دهید، به توضیحات نوشته شده پایین محصولات نگاهی بیندازید تا با محصولات آشنا شوید و قهوه اسپرسو مناسب دستگاه‌تان را سفارش دهید.

coffeebeans-icon

اگر عاشق دنیای قهوه هستید، احتمالا مطالب زیر را هم دوست داشته‌ باشید:

سئوالات متداول درباره خرید پودر قهوه اسپرسو

تمامی سفارشات در اولین روزکاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. درصورتی که ساکن تهران هستید با پیک و در غیر این صورت با پست ارسال می‌گردد.

برای سفارش آنلاین قهوه به سایت دیسترو سربزنید و محصول مدنظرتان را ثبت کنید.

نوشته های مشابه